//

Imafex s.r.o. - internet telefon televize


navigace: prihlášení | prepínac klienta | hlavní menu | podružné menu | obsah


web kamery e-shop napíšte nám
Wikipedia Affiliate ButtonInternet

Internet

Internet sa v domácnostiach stal bežnou službou. Preto sme po dôkladnom prieskume navrhli programy s očakávanými cenami a rýchlosťami, pričom kvalitu poskytovaných služieb sa snažíme stále zvyšovať. K službe Internetu sme ako prví zaviedli možnosť odosielania SMS správ prostredníctvom nášho portálu. K programom pripojenia sme ako prví zaviedli e-mailovú schránku chránenú renomovanou antivírovou značkou NOD32. Pre internetových hráčov prevádzkujeme vlastný internetový herný server.

Hlasové služby

Hlasové služby

Internet poskytuje skvelé komunikačné možnosti prostredníctvom rôznych voľných aplikácií. Pokiaľ však potrebujete byť dovolateľní aj bez zapnutého počítača, prípadne pokiaľ nemáte počítač a chcete komunikovať zadarmo, je tu naša služba IMAFON, ktorá umožňuje plnohodnotnú telefónnu službu tak ako ste boli zvyknutí pri pevnej linke. Naša služba je atraktívna nie len trvalým volaním v rámci našej siete ZADARMO ale aj tým, že je bez akýchkoľvek mesačných paušálov. Platenie minúť do iných sietí je realizované Vami kedy Vy chcete prostredníctvom nášho PORTÁLu. IMAFON je celý pod Vašou kontrolou !

IMAVÍZIA a IMAPLAY

Televízia

Chceli by ste pozerať kvalitné televízne vysielanie viac ako 45 televíznych staníc a mať k tomu širokú ponuku rádiových staníc už od 9,90,- EUR s DPH mesačne? Toto ponúka naša IMAVÍZIA, a aby toho náhodou nebolo málo, Váš televízny prijímač sa dokonca môže premeniť na multimediálne centrum na ktorom počúvať rádiové stanice a dokonca aj hrať rôzne hry. Pripravujeme aj nahrávanie televízneho vysielania, požičovňu filmov priamo z Vašej obývačky, elektronického sprievodcu televíznymi programami (EPG) a ďalšie kvalitné služby. Samozrejmosťou je u nás možnosť odberu služby bez záväzku ! Prezrite si náš cenník a objednajte si už teraz digitálne televízne vysielanie do Vašej domácnosti.

Hotline pre službu IMAVÍZIA - 044 - 3240 999Artos Artos Artos
webdesign

Internet - verejne dostupný celosvetový systém vzájomne prepojených počítačových sietí
antivírová ochrana – zamedzuje neželaným vírusovým ohrozeniam
internetový herný server – umožňuje hranie hier medzi viacerými hráčmi
Internet - verejne dostupný celosvetový systém vzájomne prepojených počítačových sietí
aplikácia - softvér určený na vykonávanie špecifickej funkcie